Bulldozer XR Akülü Şarjlı Vidalama Matkap 24V Darbeli ÇiftSwazer 300 Watt Mini Taşlama Hobi Gravür Seti 117 Parça UçBulldozer 18v 2Ah Çift Akülü Şarjlı Vidalama MatkapBulldozer XR-S Darbeli Çift Akülü Vidalama MatkapVantuzlu Duş Başlığı Tutma AparatıProfesyonel İş Güvenlik Gözlüğü Koruyucu Gözlük ŞeffafSwazer GTX-TRON 2 Zamanlı Sırt Tipi Benzinli Motorlu TırpanBulldozer 24V Çift Akülü Şarjlı Vidalama MatkapAlman Bulldozer GT-3000 Watt Kırıcı Delici 5.0 Joul Darbeli Matkap + 20 Adet Uç Seti HediyeliSwazer Yan Tipi Benzinli Motorlu Tırpan GTX TRON 5400 4X4Bulldozer XR-TİTAN 24 V 5 Ah Darbeli Çift Akülü Şarjlı Vidalama Matkap + 27 Parça Titan Usta SetiBulldozer Professıonal Edition 36 V 5 Ah 13 MM Metal Mandren Darbeli Çift Akülü Şarjlı Vidalama MatkapSwazer Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan + Çapa Aparatı 2TSwazer WBT-2 Yedek Başlık Yedek bıçak Tungsten İsveç ÇeliğiSwazer WBT-2 Şarjlı Makas Çok Amaçlı Kesim Makası

Einhell GE-LC 35/35 Li-Solo Akülü Ağaç Kesme

Product Image

Açık havada veya bahçede ağaç kesme işlerine sık sık gerek duyarsanız, Einhell GE-LC 35/35 Li-Solo Akülü Ağaç Kesme size büyük bir kolaylık sağlayabilir. Bu alet, power X-Change ailesinin bir üyesi olarak, diğer power X-Change ürünleriyle de uyumludur ve 2x18V pille çalışır. Bu sayede, aletinizin diğer power X-Change ürünleriyle değiştirebileceğiniz bir pil kullanması, uzun süreli kullanımlar için size büyük bir kolaylık sağlar.

Aletin motoru Einhell’in fırçasız motor teknolojisini kullanır ve bu sayede daha az enerji tüketir, daha uzun ömürlüdür ve daha az bakım gerektirir. Ayrıca, OREGON’dan yüksek kaliteli zincir ve çubuk kullanılmıştır, böylece kesme işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilirsiniz.

Bu ağaç kesme makinesi aletsiz zincir gerdirme ve değiştirme özelliğine sahiptir, bu sayede zamandan ve güçten tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, anlık zincir frenli geri tepme koruması sayesinde, daha güvenli ve rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.

Ergonomik sapı, softgrip ile kaplıdır ve bu sayede kullanımı daha konforlu hale getirir. Metalden yapılmış sağlam durdurma pençeleri, aletin kullanımı sırasında daha güvenli ve stabil olmasını sağlar.

Büyük doldurma ağzı, yağ ve yakıtı kolayca doldurmanızı sağlar ve bu sayede zaman ve enerji kaydedebilirsiniz. Ayrıca, otomatik zincir yağlama özelliği sayesinde, zincirinizin daha uzun süre kullanım ömrüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Aletin zincir mandallı cıvata sayesinde, zincirinizi kolayca gerdirebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu sayede, kesme işlerinizde hiçbir zaman ara vermek zorunda kalmazsınız.

Einhell GE-LC 35/35 Li-Solo Akülü Ağaç Kesme, pil ve şarj cihazı olmadan tedarik edilir, ancak isterseniz ayrıca satın alabilirsiniz. Bu sayede, aletinizin her zaman yüksek performans göstermesini sağlayabilirsiniz.

Özetle, Einhell GE-LC 35/35 Li-Solo Akülü Ağaç Kesme, açık havada veya bahçede sık sık ağaç kesme işleri yaptığınızda size büyük bir kolaylık…

Ürünü Buradan İnceleyebilirsiniz

Kategori: Ağaç Kesme Makineleri

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Ana Menü

  Müşterilerimiz Ne Diyor
  62 yorumlar