Servis Talep Formu


EN İYİ SERVİS STANDARTLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Bir şantiyede, atölyede veya evinizde çalışırken, çok az şey sizi makinenizin arızası kadar yavaşlatabilir.
Bir servis sorunu veya bir arıza olsun, onu tamir veya servis için üreticiye gönderme süreci size gereksiz zaman ve paraya mal olabilir.
Neyse ki MAKİNE DEPOSU’nda daha iyi bir yolumuz var.

Projenizin ilerlemesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz bakım veya onarımları hızlı bir şekilde almanıza olanak tanıyan tam hizmetli bir elektrikli alet onarım tesisi geliştirmeye yatırım yaptık .

Yüksek bedel talep eden tamirhanelerin aksine, adil, makul işçilik fiyatları sunuyoruz.
Deneyimli profesyonellerimiz sadece acil servis ihtiyaçlarınızı çözmekle kalmaz, makinelerin genel bakımının yapılması, temizlenmesi, ayarlanması ve mümkün olan en iyi çalışma durumuna getirmek için çalışırız

İhtiyacınız olan hizmeti alabilmeniz için iyi bir servis olmak için çok çalıştık.

Bu nedenle ve müşterilerimizin rahatlığı için, onarım sürenizi mutlak minimumda tutmanıza yardımcı olmak için geniş bir orijinal parça envanterine sahibiz.
Zaten, çalışan elektrikli el aletlerinizin birkaç gevşek vidasını sıkmak kolaydır.
Ama biz gevşek vidalardan daha fazlası için çalışırız.
25 yılı aşkın kapsamlı elektrikli alet onarımı deneyimine sahip en iyi teknisyenlerden bazılarını bir araya getirdik.
Aletlerinizi tamir ettiğimizde, tek seferde en iyi hizmet vermek için çalışırız
Bir kaç yedek parçayı stoğunda tutan servislerin aksine, her bir elektrikli alet üreticisinin servis merkezleriyle doğrudan bir bağlantı kurarız.
Tüm büyük elektrikli el aletleri markalarını kapsıyor ve en son alet modelleri ve parça değişiklikleriyle güncel kalmak için çok çalışıyoruz.
Bu, ürün sorunları nedeniyle bir değişiklik geçirmiş olsa bile, aletiniz için mümkün olan en iyi parçayı sağlayacağımızın garantisidir.

Güvenilir alet tamir tesislerinden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz.
Odak noktamız, aletlerinizi geldiklerinden çok daha iyi durumda geri getirmek ve aletinizi daha iyi bir bakım standardına getirmek için her şeyin ötesine geçmektir.
Makine ve ekipmanlarınızın problemlerinde her seferinde, ilk seferinde olduğu gibi ilgileneceğiz.

Sıklıkla en sık onarılan araçlarımızın neler olduğu sorulur.
Elektrikli el aletleri, şarjlı makineler bahçe makineleri ve diğer el aletleri bunların başında gelir.
Bu kapsamlı deneyim, aletlerinizi daha iyi bir onarım düzeyine getirebileceğimiz ve servis süresince daha uzun süre kullanmanıza olanak tanıyabileceğimiz anlamına gelir.
Çok çeşitli elektrikli el aletlerini tamir etmenin yanı sıra, proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyük elektrikli el aleti markalarının ve aksesuarlarının eksiksiz bir envanterine de sahibiz.

Sadece sektördeki en iyi aletleri satmakla kalmayıp, aletleriniz için üstün onarım ve bakım hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bir süre buralarda takılın ve yakında MAKİNE DEPOSU’nun sadece makine ve alet satmakla ilgili olmadığını, size olağanüstü bir deneyim ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmakla da ilgili olduğunu göreceksiniz.
Daha fazla bilgi, fiyat teklifi almak veya sipariş vermek için lütfen bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .

MAKİNE DEPOSU’nda bizim işimiz, işinizi ilerletmek…

Ana Menü

Müşterilerimiz Ne Diyor
60 yorumlar