Bulldozer XR Akülü Şarjlı Vidalama Matkap 24V Darbeli ÇiftSwazer 300 Watt Mini Taşlama Hobi Gravür Seti 117 Parça UçBulldozer 18v 2Ah  Çift Akülü Şarjlı Vidalama MatkapBulldozer XR-S Darbeli Çift Akülü Vidalama MatkapVantuzlu Duş Başlığı Tutma AparatıProfesyonel İş Güvenlik Gözlüğü Koruyucu Gözlük ŞeffafSwazer GTX-TRON 2 Zamanlı Sırt Tipi Benzinli Motorlu TırpanBulldozer 24V Darbesiz Çift Akülü Şarjlı Vidalama MatkapAlman Bulldozer GT-3000 Watt Kırıcı Delici 5.0 Joul Darbeli Matkap + 20 Adet Uç Seti HediyeliSwazer Yan Tipi Benzinli Motorlu Tırpan GTX TRON 5400 4X4Bulldozer XR-TİTAN 24 V 5 Ah Darbeli Çift Akülü Şarjlı Vidalama Matkap + 27 Parça Titan Usta SetiBulldozer Professıonal Edition 36 V 5 Ah 13 MM Metal Mandren Darbeli Çift Akülü Şarjlı Vidalama MatkapSwazer Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan + Çapa Aparatı 2TSwazer WBT-2 Yedek Başlık Yedek bıçak Tungsten İsveç ÇeliğiSwazer WBT-2 Şarjlı Makas Çok Amaçlı Kesim Makası

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 – TARAFLAR

1.1 – SATICI
Ünvanı: HIZLI HIRDAVAT VE EL ALETLERİ PAZ. TİC. LTD. ŞTİ. (Bundan sonra makinedeposu.com veya SATICI olarak anılacaktır)
Adresi: Esenevler mah. 3001. cad. 3021. sok 14/b Ümraniye/İSTANBUL
Telefon: 0850 241 17 61
Faks: 0212 461 16 03
Müşteri Hattı: 0850 241 17 61
Eposta: info@makinedeposu.com

1.2 – ALICI

makinedeposu.cominternet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”)

MADDE – 2 KONU

İşbu Sözleşme’nin konusu makinedeposu.com’ un sahip olduğu internet sitesi makinedeposu.com ’den üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

MADDE 3 – TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Üye, makinedeposu.com internet sitesine üye olurken 18 yaşından büyük olduğunu, verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, makinedeposu.com’ un bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, makinedeposu.com tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından makinedeposu.com’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, makinedeposu.com’ un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. Üye makinedeposu.com internet sitesini kullanırken mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır.

3.4. Üye, makinedeposu.com internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

3.5. makinedeposu.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin makinedeposu.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. makinedeposu.com’un üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.6. makinedeposu.com, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, makinedeposu.com internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden makinedeposu.com’dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

3.7. Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir.

3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, makinedeposu.com’u bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, makinedeposu.com’ un üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

3.9. makinedeposu.com’un her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, makinedeposu.com’un hiçbir sorumluluğu yoktur.

3.10. makinedeposu.com internet sitesi yazılım ve tasarımı makinedeposu.com mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

3.11. makinedeposu.com tarafından makinedeposu.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi bir takım bilgiler toplanabilir.

3.12. makinedeposu.com kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. makinedeposu.com, üyenin makinedeposu.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.13. ALICI, makinedeposu.com web sitesine üye olurken “Özel indirim ve kampanyalar ile çeşitli ürün/hizmet ve aktiviteler ile ilgili pazarlama faaliyetleri kapsamında makinedeposu.com un tarafıma e-posta göndermesine onay veriyorum.” onayına tıklayarak onay vermesi durumunda tarafına özel indirim ve kampanyalar ile çeşitli ürün/hizmet ve aktiviteler ile ilgili pazarlama faaliyetleri kapsamında makinedeposu.com’un kendisine e-posta gönderilmesine izin verdiğini kabul ve beyan etmektedir. Müşteri bülten üyeliğinden çıkmak için Hesabım, Üyelik Bilgilerim bağlantısından Bilgileri Güncelle alanına tıklayarak tercihini değiştirebilir ya da tarafına gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan bülten üyeliğinden çıkmak istiyorum bağlantısına tıklayarak bülten üyeliğinden çıkabilir.

3.14. makinedeposu.com, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya makinedeposu.com’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) makinedeposu.com haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.15. makinedeposu.com tarafından web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye makinedeposu.com web sitesi’ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

3.16. makinedeposu.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya makinedeposu.com web sitesi’nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

3.17. makinedeposu.com, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

3.18. Taraflar, makinedeposu.com’a ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287’ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

MADDE 4 – TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya makinedeposu.com tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. makinedeposu.com üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

MADDE 5 – YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda tüketici heyeti ve mahkemeleri yetkilidir.

MADDE 6 – KARGOLAMA VE GÖNDERİM

6-1 Makine Deposu ürünlerin tedariğini yaparken birden fazla tedarikçi, ithalatçı ve üretici ile çalışır. Ürünlerin tedariği yapılırken alıcının ürüne ulaşımına kadar belirli aşamalara tabidir. Bu nedenle tüm ürünlerde teslim süresi 15 gündür. 15 gün içerisinde olan sürede makine deposu, değişiklik, iade ve iptal işlemlerini yapma hakkına sahiptir.  Bu 15 günlük süre içerisinde yaşanan gecikme şikayet konusu edilemez. Alıcı satın alma esnasında ödeme adımından önce Şartlar ve Koşullar sayfasını okuması ve onaylaması gerektiğine dair bir onay kutusu ile karşılaşır. Bu onay kutusunu onaylamadan sipariş veremez ve kesinlikle ödeme yapamaz. Şartlar ve Koşullar kutusunu işaretlediğinde bu sayfayı okumuş sayılır. Bu sayfada bulunan tüm sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

6-2 Tedarik süreci kaynaklı bu işlemler belirli bir zaman alır. Birden fazla değişken olması nedeniyle bu işlem genellikle 1-15 iş günü içerisinde sonuçlanır. Makine deposu bu sürelerin değişiklik yapma hakkı saklı tutar.

6-3 Herhangi olası bir doğal afet, salgın, kaza, taşıyıcı firma kaynaklı gecikmelerden Makine Deposu sorumlu tutulamaz.

MADDE 7 – 3. TARAFLARLA BİLGİ PAYLAŞIMI

7-1 Makine Deposu ve alıcıları arasında yapılan alışveriş işlemlerinden doğan herhangi bir anlaşmazlığın meşru çözüm muhattabı yalnızca resmi kamu mercileri (Tüketici Hakem Heyeti) ve Makine Deposu dur.

7-1 Alıcı herhangi bir bildirim yapmaksızın alışveriş içeriğini ve bu alışverişle alakalı hiç bir resmi belgeyi 3. taraflarla paylaşamaz, herhangi 3. taraf web sitesinde afişe edemez.

7-2 Alıcı izinsiz ve yetkisiz olarak 3. taraflarla alışveriş içeriği, resmi bilgi belge, ve Makine Deposuna ait diğer herhangi bir içeriği paylaşmasından kaynaklı oluşan tüm maddi ve manevi zararları gidermekle yükümlü olur.

Ana Menü

Müşterilerimiz Ne Diyor
62 yorumlar